Pazarlama amaçlı düzenlediğiniz indoor/outdoor etkinlikler, promosyon dağıtımları, mağazalarınızda oluşturduğunuz çözümler, şubelerinize özel kurulumlar satış maliyetlerinizin büyük bir bölümünü oluşturur. Pekiyi promosyon ve etkinlik amacıyla kullandığınız malzemelerinizin lojistiğine ne kadar hakimsiniz? Promosyon malzemelerinizin ne kadarı deponuzda? Ne kadarı kullanılabilir durumda? Şube ya da mağazalarınızda promosyon amaçlı bulundurduğunuz malzemenin (standların, cihazların, saklama çözümlerinin, promosyon ürünlerinin) takibini yapabiliyor musunuz?

Logidepo, markaların promosyon ve etkinlik amaçlı lojistik ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Logidepo sayesinde promosyon/etkinlik süreçlerinizi en az kayıpla ve en verimli biçimde takip edebilirsiniz.

Depo Yönetimi ile stoğunuzdaki promosyon malzemelerinin tam lokasyonlarını, özelliklerini, durumlarını ve miktarlarını anlık olarak görebilirsiniz.

Logidepo’nun Taşıma Yönetimi modülü sayesinde promosyon malzemelerinizin depolarınızla şubeleriniz arasındaki aktarımını takip edebilirsiniz.

Etkinlik Yönetimi modülümüz ile ülke çapında gerçekleştirdiğiniz süreli etkinlikleri kayda geçirebilir, bu etkinlikler için kullandığınız malzeme stoğunun akışını izleyebilirsiniz.

Etkinlik/promosyon yönetimi amaçlı kullandığınız iş gücünü belirleyebilir, maliyetlerinizi raporlayabilirsiniz.

Kurulum Yönetimi modülü sayesinde bir yeni bir etkinlik ya da mağaza kurulumu işlemlerinizi hem iş gücü hem de kullandığınız malzeme seviyesinde yönetebilirsiniz.