Logidepo Nedir?

Logidepo, depodan satış noktasına kadar lojistik süreçlerinizi dijitalleştirmek amacıyla hazırladığımız yazılım çözümüdür.

Zincirin her halkasında işleri kolaylaştırmayı hedefleyen Logidepo bulut tabanlı yapısıyla esnek, hafif ve ölçeklendirilebilir bir çözüm getiriyor. 

Çözümlerimiz

Logidepo çözümleri ayrı modüller olarak ya da entegre biçimde kullanılabilir. Esnek yapısı sayesinde Logidepo kurumunuzun ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir.

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi ile işletmenizin sahip olduğu / yönettiği depolardaki stok akışını kontrol edebilirsiniz. Depo Yönetimi özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi alın.

Taşıma Yönetimi

Ürünlerinizi depodan varış noktasına ulaştırırken kullanabileceğiniz taşıma yönetimi modeli ile sevkiyat ve nakliyat süreçlerini yönetebilirsiniz. Daha fazla bilgi alın.

Satış Noktası Stok Yönetimi

Size ya da müşterinize ait satış noktası olarak belirlediğiniz mağaza, şube, bayi ya da eşdeğer lokasyonlarındaki stok akışını yönetin. Daha fazla bilgi alın.

Promosyon/Etkinlik Lojistiği

Markanızın pazarlama amaçlı etkinlikleri için gerçekleştirdiğiniz lojistik süreçleri kontrol altına alın. Promosyon malzemelerinizin izini kaybetmeyin. Daha fazla bilgi alın.

Kurulum Yönetimi

Promosyon/Etkinlik Lojistiği sürecinin bir parçası olarak pazarlama/satış noktasındaki iş gücü gerektiren kurulum süreçlerini yönetin. Daha fazla bilgi alın.

Demirbaş Envanteri

Kurumunuzun demirbaş ya da diğer malzemelerinin stok durumunu, lokasyonunu ve sevkiyat/nakliyat süreçlerini yönetin. Daha fazla bilgi alın.

Sözleşme Yönetimi

Logidepo, üçüncü parti ya da müşterilerinize verdiğiniz hizmetlerin maliyet açısından yönetmenizi ve raporlamanızı sağlar. Daha fazla bilgi alın.